Главная \ Каталог предприятий  

   
 
Прайс-лист \ Кам`яний LVIV – Виготовлення та реалізація виробів з натурального каменю.
 

Кам`яний LVIV – Виготовлення та реалізація виробів з натурального каменю.

Це Головний Розділ нашої діяльності.             

Адже натуральний камінь це екологічно чистий, довговічний і ексюзивний матеріал для будівництва та ремонту, забарвлення якому дала наша земля.

Основні вироби які ми пропонуємо – це облицювальні вироби різані, різано-колоті та колоті, для облицювання зовнішнього і внутрішнього. Уже багато років милує людське око такі цікаві                             різано-колоті плити(соломка, лапша), або фасадно-стінова нарізка.

Для виготовлення плитки ми використовуємо широке розмаїття порід та кольорів природного каменю.

А саме Українські – Пісковики, Кварцити-Сланці, Вапняки,Андезити, Граніти.

             Болгарські – Сланці та Гнейси, Кварцові Пісковики.

             Турецькі – Сланці, Мармури та Доломіти.

             Грецькі – Сланці та Мармури.

У нас завжди в наявності пару тисяч м.кв. соломки у стандартних розмірах шир. 6см. та 3см.

Різані дві сторони, дві інші сторони колоті і лицева сторона колота, адже скол краще передає колір та неординарну фактуру натурального каменю. Камінь упакований в картонних упаковках по 0,5 м.кв., що позволяє його з легкістю реалізовувати у Супермаркетах, магазинах та салонах плитки та будматеріалів.

Під замовлення ми можемо виготовити інші розміри облицювальних різано-колотих плит з рустом та різними варіантами сколів, згідно ваших побажань.

Під замовлення ми можемо виготовити:

-різано-колоті плити підлогового та тротуарного призначення з різних порід натурального каменю. Для облицювання підлог внутрішніх і зовнішніх, доіжок, тротуарів, зон біля басейну і т.д.

З колотих виробів ми пропонуємо:

-колотий облицювальний та тротуарний  камінь(плитняк) неправельної геометричної форми, різних товщин, формату, порід та кольорів з призначенням для зовнішніх облицювань та внутрішніх.

Також під замовлення наша компанія виготовляє:

-вироби повно-пиляні з каменю пісковика та вапняку який добувається на глубині і є міцним і довговічним матеріалом-стовереним матінкою природою. Плитка тротуарна та облицювальна, підвіконня та сходи, стільниці, каміни, портали, мурувальні блоки та цеглу з каменю, капелюхи на стовпці, цілі секції

парканів, елементи фасадів, обрамлення вікон та дверей.