Главная \ Каталог предприятий  

   
 
Прайс-лист \ Кам`яний LVIV - TZVТехнології захисту та відновлення
 

Кам`яний LVIV  - TZVТехнології захисту та відновлення.

Це розділ нашої діяльності – Виготовлення та реалізація Професійної лінії засобів для мінеральних поверхонь(для натурального каменю, плитки, бетонних та цементних виробів).

Натуральний камінь та будь які матеріали(цемент, бетон, гіпс та сполуки) після монтажу будь то в мурувальних, облицювальних чи роботах по мостінню потрібно захищати захисними лаками від зовнішніх атмосферних явищ, бруду, пилу, висолів та інших проблем.

Перед укладанням використовувати грунтуючі та гідроізолюючі засоби.

Кожен мурувальний та облицювальний матеріал знепилити та знежирити перед монтажем та покласти за допомогою справжніх спеціалізованих клейових розчинів.

Ми виготовляєм та реалізовуєм:

Чистка, Мийка -Чистящі, миючі, знепилюючі та знежирюючі засоби КL-TZVБудівельно-побутові, протигрибкові,від технічних забруднень, до монтажу і після, для поверхні та облицювальних матеріалів.

Підготовка- Грунти, гідроізоляції, пластифікатори, добавки до бетонів КL-TZV

Укладання- Професійні Клеї для натурального каменю та інших матеріалів, цементні та акриловіпігменти та фуги, затирки для швів.

Захист та декорація-Захисні та Декоруючі Лаки та Пропитки КL-TZV внутрішні та зовнішні Акрил-Водні, Акрил-Органічні з різними ефектами: З Ефектом «Мокрий Камінь» , «Підсилення Кольору»,«Голограмма» (нанесення голографічних блискіток), матові та глянцеві. Лаки та пропитки призначені для натурального каменю, штучних бетонних, гіпсових та цементних виробів, облицювальних, тротуарних та ландшафтних.

Захист від Атмосферних факторів, Моху, Грибків, Висолів, УФ-випромінювання, від бруду та пилу, для покращення вологого прибирання а також ТЕРМОСТІЙКІ  що захищають та декорують вироби які нагріваються від 100 до 450град.цельсія та Лаки POLI для полірованих виробів.

-Виконання робіт по чистці та захисту професійною бригадою.