Главная \ Каталог предприятий  

   
 
Прайс-лист \ Технології захисту та відновлення (Лаки - засоби чистки та догляду за каменем)
 

Технології захисту та відновлення (Лаки - засоби чистки та догляду за каменем,бетоном і штучним каменем)

Лак для каменю "Мокрий ефект" (на органічній основі)

Найменування товару фасовка, л  фото Ціна
ЛАК ДЛЯ КАМЕНЮ "Мокрий ефект"(“Кам’яний LVIV”) 1л.  
3л.  
Загальні властивості: Швидковисихаючий акриловий лак на органічній основі. Використовується для захисту усіх порід натурального каменю крім кварцитів та сланців, які мають природній блиск. Також використовувається для бетону, цегли, клінкера, штукатурки, штучного каменю, черепиці з обпаленої глини, тротуарної плитки, бордюрів і т.п. Утворює атмосферостійке покриття з ефектом "мокрого каменю". При нанесенні на пористі поверхні блокує пори та капіляри, зменшує вірогідність утворення тріщин на поверхні, не змінює колір основи і зберігає його природну красу.Покриття стійке до перепадів температур, атмосферних впливів, дії води, ультрафіолету, лугів, миючих засобів, а також індустріальних та автомобільних масел. Додає поверхні водовідштовхувальні властивості.
Спосіб застосування: Лак наноситься на суху чисту очищену від бруду, висолів, пилу та жирних плям поверхню за допомогою пензля або малярної щітки. Можна наносити 2 або 3 рази, в залежності від щільності поверхні і бажаного кінцевого ефекту. Перед використанням лак перемішати. 
Розхід при одноразовому нанесенні: 1 л. на 6-7 м2 (Для миття інструменту використовувати  
розчинник).
Термін використання: 12 міс. від дати виготовлення.Зберігати при t°мін +5°С.

Лак для натурального каменю (акрил-силіконовий, гідрофобний, протигрибковий)

Найменування товару фасовка, л  фото Ціна
ЛАК ДЛЯ НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ (“Кам’яний LVIV”) 1л.  
3л.  
5л.  
Загальні властивості: Використовується для захисту поверхонь з усіх порід натурального каменю, таких як сланець, кварцит, пісковик, андезит, вапняк, граніт та мармур. Можна обробляти шліфовані, термооброблені та природні колоті поверхні. Не призначений для глазурованих та полірованих матеріалів. Може використовуватись для бетону, цегли, клінкера, штукатурки, штучного каменю. Захисний лак попереджає ерозію каменю, а також захищає від мохів, грибків та УФ променів, підвищує зносостійкість поверхні. Захищає від потрапляння вологи, пари, бруду та пилу, підсилює природній колір та текстуру , сприяє легкому видаленню забруднень під час вологого прибирання, як ззовні так і всередині приміщення. 
Об’єкти застосування: Елементи фасадів та огорож (стовпи та цоколі), кам’яні тераси, тротуари, пам`ятники, надмогильні плити, настінна та підлогова плитка, облицювання камінів, кам’яні елементи декору приміщень тощо
Спосіб застосування: Лак ретельно перемішати перед застосуванням, а також перемішувати під час роботи для рівномірного розподілу силікону та інших елементів.Наносити при температурі не нижче +5˚С і відносній вологості не вище 80%. Лак наносити пензлем, малярною щіткою або пульверизатором (на великих поверхнях), валиком або тампоном в гумових рукавичках. Можна наносити два або три шари лаку, в залежності від щільності і вбираючої здатності поверхні. Камені сланці та кварцити, які мають природній блиск достатньо обробити один раз (для збереження природної текстури). На твердих поверхнях, таких як річковий камінь, камінь андезит або бетон ефект блиску отримується вже після 2 шару лаку. Пісковик, який має здатність вбирати вологу, слід покрити щонайменше два рази, а для отримання блиску нанести третій шар лаку. Другий шар наносити через 2...3 год. Кам’яні поверхні, що піддаються сильному впливу атмосферних явищ або інтенсивному механічному зношенню, рекомендується обробляти лаком щороку. Повторну обробку поверхні лаком потрібно проводити через 2-3 роки в залежності від впливу атмосферних факторів. 
Розхід при одноразовому нанесенні: 1 л. на 6-7 м2.  
Термін використання: 12 міс. від дати виготовлення.Зберігати при t°мін +5°С.

Лак для штучного каменю та виробів з бетону (акрил-силіконовий, гідрофобний, протигрибковий)

Найменування товару фасовка, л  Ціна
ЛАК ДЛЯ ШТУЧНОГО КАМЕНЮ ТА ВИРОБІВ З БЕТОНУ (“Кам’яний LVIV”) 1л.    
3л.  
5л.  
Загальні властивості: Використовується для захисту та покращення зовнішнього вигляду штучного каменю (гіпс, бетон та інші сполуки), а також інших виробів з бетону, цегли,клінкера. Захисний лак для штучного каменю та виробів з бетону складається з композиції силіконових сполук і допоміжних компонентів, що мають здатність проникати в основу, створюючи захисний шар, стійкий до природних факторів (дощ, бруд, пара та ін. ), покращує колір та текстуру, сприяє легкому видаленню забруднень під час вологого прибирання, як ззовні, так і всередині приміщень. Лак не шкідливий для навколишнього середовища та людей.
Об’єкти застосування: Штучний камінь всередині приміщення (в інтер’єрі), елементи фасадів та огорож (стовпці та цоколі), пам`ятники з крихти та інших штучних матеріалів, облицювання камінів штучними елементами, декори, підлогова плитка, тощо.
Спосіб застосування: Захисний лак для штучного каменю та виробів з бетону ретельно перемішати перед застосуванням, а також перемішувати під час роботи для рівномірного розподілу силікону та інших елементів. Наносити при температурі не нижче +5˚С і відносній вологості не вище 80%. Лак наносити пензлем, малярною щіткою (на великих поверхнях), валиком або тампоном у гумових рукавичках. Можна наносити два або три шари лаку, в залежності від щільності і вбираючої здатності поверхні. Поверхні з штучного каменю та бетону, що піддаються сильному впливу атмосферних явищ або інтенсивному механічному зношенню, рекомендується обробляти лаком щороку. Повторну обробку поверхні лаком потрібно проводити через 2-3 роки в залежності від впливу атмосферних факторів. Щоб перевірити поверхню на втрату гідрофобності (попадання вологи в основу) попередньо змочіть її водою.
Розхід при одноразовому нанесенні: 1 л. на 6-7 м2.  
Термін використання: 12 міс. від дати виготовлення.Зберігати при t°мін +5°С.

Лак для бруківки (акрил-силіконовий, гідрофобний, протигрибковий)

Найменування товару фасовка, л  фото Ціна
ЛАК ДЛЯ БРУКІВКИ (“Кам’яний LVIV”) 1л.  
3л.  
5л.  
Загальні властивості: Використовується для захисту бруківки з натурального каменю,бетонної, вібро-пресованої, з інших штучних матеріалів від забруднення, пари, тощо. Захисний лак для бруківки має гідрофобні, антигрибкові властивості, продовжує термін служби бруківки, запобігає утворенню грибків, мохів, плісняви та забруднень рослинного походження. Покриття складається з композиції силіконових сполук і допоміжних компонентів, що мають здатність проникати в основу, створюючи захисний шар (відвід осадових і талих вод та ін.). Оживляє колір бруківки, фарбованої в масі, покращуючи її зовнішній вигляд, сприяє легкому видаленню забруднень під час вологого прибирання, як ззовні, так і всередині приміщень.
Об’єкти застосування: Для захисту поверхні тротуарів, пішохідних доріжок, садово-паркових доріжок, пішохідних майданчиків, алей, автомобільні дороги загального призначення, промислові дороги, вулиці житлових масивів тощо. 
Спосіб застосування: Захисний лак для бруківки ретельно перемішати перед застосуванням, а також перемішувати під час роботи для рівномірного розподілу силіконових сполук та інших елементів. Наносити при температурі не нижче +5˚С і відносній вологості не вище 80%. Лак наносити пензлем, малярною щіткою або пульверизатором (на великих поверхнях), валиком або тампоном, добре втираючи в поверхню, в гумових рукавичках. Можна наносити два або три шари лаку, в залежності від щільності і вбираючої здатності поверхні. Бруківку, що піддається сильному впливу атмосферних явищ або інтенсивному механічному зношенню, рекомендується обробляти лаком щороку. Повторну обробку лаком потрібно проводити через 2-3 роки в залежності від впливу атмосферних факторів. Щоб перевірити поверхню на втрату гідрофобності (попадання вологи в основу) попередньо змочіть її водою.
Розхід при одноразовому нанесенні: 1 л. на 6-7 м2.  
Термін використання: 12 міс. від дати виготовлення.Зберігати при t°мін +5°С.

Універсальний (суперефективний) концентрований очищувач для будівельних та побутових робіт

Найменування товару фасовка, л  фото Ціна
Універсальний концентрований очищувач для будівельних та побутових робіт 0,5л    
В будівельних роботах – для чистки фасадів, тротуарів, екстер’єрних та інтер’єрних елементів, пластикових елементів вікон. Для видалення:
- сольових відкладень, залишків цементу, клеїв, вапна.
- іржі, копоті, сажі та інших забруднень
Очищує поверхні:
- з каменю (натурального) та штучного, цегли, керамічної плитки і грес, клінкеру, бетонних та гіпсових сполук та інших мінеральних ( штучних і натуральних) матеріалів;
- з нержавіючої сталі, пластику, хромованих виробів та анодованого алюмінію.
В побутових цілях – для чистки важких забруднень у домі та по за ним. Використовується для чистки поверхні у ванній ( душові, раковини, крани, плитка, підлога), для кухні ( сантехніка, фільтри, аератори, плитки газові).
Видаляє: іржу, вапняний наліт, мильний наліт, забруднення від пари та інші сильні забруднення.Не використовувати: для очистки мармуру, вапняків, металічних виробів та керамічних плиток з хімічно нестійким глазуруванням. Можна очищати різні види та породи натурального каменю з різним видом обробки ( шліфовані, термооброблені та природні колоті поверхні, поліровані та глазуровані).
Об’єкти застосування: елементи фасадів та огорож, тротуари та тераси, пам’ятники, підлогова та тротуарна плитка ( керамічна типу грес), мангали, каміни, сходові клітки, пластикові елементи вікон, ванні кімнати, кухні, підвали.
Виконання робіт: при виконанні очищуванних робіт використовувати гумові рукавички та захисні окуляри. Очисник рівномірно нанести на поверхню за допомогою спрея, витримати 10-15 хв. і механічно  ( за допомогою щітки, губки) зняти залишки забруднення і злити чистою водою. У випадку швидкого впитування, або висихання, чи неповного видалення бруду, повторно провести процедуру. Після висихання обов’язково обробити (проти повторної появи забруднень, висолів і т.д.) – захисними лаками «Кам’яний LVIV-T.Z.V.»:
- лак для штучного каменю та виробів;
- лак «Мокрий ефект» для натуральних та штучних матеріалів;
- лак для натурального каменю (усіх порід та видів);
- лак для бруківки. Подальший догляд проводити Універсальним засобом «Для Догляду» «Кам’яний LVIV-T.Z.V.».
Технічні характеристики:
- склад: суміш слабких органічних кислот( рН-1,15);
- темп. використання: +5….+40 с;
- розхід: 200-300 г./кв.м.;
- щільність: 1,05 кг/л.;
- термін придатності: 24 місяці в оригінальній упаковці.   
    ТУ У В.2.7-26.6-32772-001:2009

 

Лак декоративний «ГОЛОГРАМА» (на органічній основі)

Найменування товару фасовка, л  фото Ціна
ЛАК ДЕКОРАТИВНИЙ "ГОЛОГРАМА" (“Кам’яний LVIV”) 1л.    
Швидковисихаючий захисний акриловий лак на органічній основі. Використовується для захисту та декорування усіх порід натурального каменю, крім кварцитів та сланців, які мають природний блиск. Можна обробляти шліфовані, термооброблені та природні колоті поверхні. Також використовується для бетону, цегли, клінкера, штукатурки, штучного каменю, черепиці з обрамленої глини.
Утворює атмосферостійке покриття з ефектом «мокрого каменю». Стійке до вивітрювання, 
атмосферних впливів дії води, лугів, миючих засобів та ін.  
Голографічний глітер (декоративні блискітки), що входять до складу лаку, мають властивість відбивати світлові промені різнобарвним блиском, завдяки чому в результаті – ексклюзивний, яскравий, незвичайний і неординарний лак, який не можна не помітити. Заворожливі та притягуючи своїм блиском, точністю форм і яскравих іскристих кольорів – ці блискітки прикрасять Ваш фасад і додадуть йому новий вигляд. Стіни, покриті блискітками, виглядають ефектно. Особливо широке застосування блискітки знаходять при декоруванні стін і стель у розважальних закладах, нічних клубах, кафе, барах, ресторанах. Блискітки – невід’ємна приналежність дансингів і дискотек. Уміле застосування блискіток дозволяє дизайнеру створити в приміщенні неповторно красиві поверхні, які неможливо створити без глітерів. Переливаючись, глітери створюють святковий ефект. Покриття легко миється, запобігає появі сольових нальотів, грибків, цвілі, захищає від проникнення вологи, має високу адгезію до натурального і штучного каменю. 
Використовується для обробки та декорування усіх порід натурального каменю, різних видів штучного каменю, зовнішніх керамічних поверхонь, бетонних підлог, шиферу та черепиці, цегляних фасадів та огорож (стовпи та цоколі), елементи декору приміщень, тощо.
Підготовка поверхні: Поверхня повинна бути суха, очищена від висолів, пилу, бруду, піску, залишків будівельної хімії, місця уражені цвіллю або мохом повинні бути очищені механічно. Для чистки таких забруднень використовувати «Універсальний очищувач «Кам’яний Lviv – Т.Z.V.». Для миття й очистки старих поверхонь від забруднень рослинного походження (моху, грибка), плям від масла, жиру, воску, іржі, використовуйте відповідний засіб із технологічної карти лінії засобів «Кам’яний Lviv-T.Z.V».
Нанесення: Перед застосуванням лак ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарборозпилювачем (на великих поверхнях) в гумових рукавицях при температурі -5 + 35°С. Дотримуватись заходів безпеки, при роботі користуйтеся засобами індивідуального захисту очей та органів дихання. Під час роботи не слід приймати їжу, пити, курити, неприпустимо застосування «відкритого» вогню. В закритих приміщення проводити при працюючій вентиляції. При попаданні в очі чи на шкіру – ретельно промити водою та, при необхідності, звернутись до лікаря. При необхідності нанести другий шар лаку, в залежності від щільності і вбираючої здатності поверхні.
Висихання: 10 хвилин при +20°С.
Розхід при одноразовому нанесенні: 1л. на 6-7 кв.м.(Для миття інструм.вик-вати розчинник)
Термін зберігання: 12 міс. з дати виготовлення, вказаної на упаковці, при t° +5 +40°С.
Склад: органічна емульсія синтетичних смол.
Зовнішній вигляд: мутно-прозорий.
ТУ У В.2.7-26.6-32772372-001:2009

 

Протигрибковий засіб «Кам’яний Lviv – T.Z.V»

Найменування товару фасовка, л  фото Ціна
Протигрибковий засіб «Кам’яний Lviv – T.Z.V» 0,5л    
Загальні властивості матеріалу:
Водний розчин біологічно-активних речовин бактерицидної і антибактеріальної дії з додаванням допоміжних  інтенсифікуючих субстанцій.
Призначений для швидкого знищення і запобігання розвитку пліснявих грибків, лишайників, синьо-зелених водоростей, і т.п. Знищує хворобоутворюючі мікроорганізми та їх спори, тим самим, утворює дію загального оздоровлення мікроклімату в приміщенні.
Засіб (у великій тарі) рекомендуємо додавати в будівельні розчини (гіпсові, цементно-вапняні) для підвищення їх стійкості до біологічних ушкоджень. Очищує поверхні натурального каменю, з різним видом обробки (шліфовані, термооброблені та природні колоті, поліровані та глазуровані) та поверхні штучного каменю, цегли, керамічної плитки і (грес), клінкеру, бетонних та гіпсових сполук та інших мінеральних (штучних і натуральних) матеріалів.
Об’єкти застосування:
Для обробки фасадів, тротуарів, пам’ятників, мангалів, камінів, сходової клітки, екстер’єрних та інтер’єрних елементів і цоколів будівель, стін і стель, особливо у вологих, погано провітрюваних, приміщеннях. Неагресивний по відношенню до металевих поверхонь.
Призначення:
- сильна біоцидна дія;
- глибоке проникнення в основу;
- зручний у використанні;
- висока ефективність;
- для внутрішніх і зовнішніх робіт
Виконання робіт:
Оброблювана поверхня має бути сухою і добре вбирати рідину. Заздалегідь механічно видалити поверхневий наліт. Очистити поверхню від бруду і пилу. При обробці поверхні, ураженої пліснявим грибком, її треба вимити. При необхідності видаливши наліт плісняви шпателем і (чи) жорсткою щіткою, добре просушити. На сильно уражених поверхнях допускається обробка засобами, які містять хлор, після чого поверхню необхідно ретельно промити чистою водою і дати висохнути. Перед застосуванням засобу важливо визначити і усунути причину появи біологічного ураження (наприклад, систематичне попадання вологи в конструкції або недостатня вентиляція). Засіб наносити розпилювачем, при цьому рідина повинна повністю увібратися в поверхню. При приготуванні будівельних розчинів допускається розводити їх протигрибковим засобом «Кам’яний Lviv – T.Z.V» (велика тара) замість води, в пропорції, що не перевищує 25% засобів. Після повного висихання, проти повторної появи забруднень рослинного походження, обробити захисними лаками «Кам’яний LVIV-T.Z.V.»:
- лак для штучного каменю та виробів;
- лак «Мокрий ефект» для натуральних та штучних матеріалів;
- лак для натурального каменю (усіх порід та видів);
- лак для бруківки;
Подальший догляд проводити Універсальним засобом для догляду «Кам’яний LVIV-T.Z.V.».
Не змішувати з ґрунтовками, фарбами, шпаклівками і штукатурками, що містять полімерні дисперсії. Дотримуватися заходів безпеки. При попаданні в очі - ретельно промити водою і, при необхідності, звернутися до лікаря.
Технічні характеристики:
Поєднують з цементом, гіпсом, крейдою, вапном.
Екологічно чистий і безпечний, негорючий.
Склад: водний розчин біологічно активних речовин;
Зовнішній вигляд: прозорий;
Витрата: ~200-300 г/кв.м.
Температура використання : +5 ...+35°С.
Час висихання : 1-2 години.
Термін придатності до використання: 12 місяців з дати виготовлення на упаковці, при температурі +5...+40°C.

 

Захисний лак для натуральних та штучних матеріалів «Підсилювач кольору»  (акрил-силіконовий, гідрофобний, на водній основі)

Найменування товару фасовка, л  фото Ціна
ЛАК Підсилювач коліру (“Кам’яний LVIV”) 1л.    
3л.  
5л.  
Використовується для усіх порід натурального каменю, таких як сланець, кварцит, пісковик, андезит, вапняк, граніт та мармур, підсилення кольору та покращення зовнішнього вигляду штучного каменю (гіпс, бетон та інші сполуки), а також інших виробів з бетону, цегли, клінкера, керамічної плитки, грес та інших штучних (мінеральних) матеріалів
Захисний лак для натуральних та штучних матеріалів «Підсилювач кольору»   складається з композиції силіконових сполук і допоміжних компонентів, що мають здатність проникати в основу, створюючи захисний шар, відпірний на атмосферні частини (дощ, бруд, пара та ін.).
Захищає від УФ-випромінювання, покращує зносостійкість поверхні, підсилює колір та текстуру, сприяє легкому видаленню забруднень під час вологого прибирання, як ззовні, так і всередині приміщень.
Лак не є шкідливим для навколишнього середовища та людей.
Об’єкти застосування:
Елементи фасадів та огорож (стовпи та цоколі), кам’яні тераси, тротуари, пам`ятники, надмогильні плити, настінна та підлогова плитка, облицювання камінів, кам’яні елементи декору приміщень, камінні обудови «Кам’яний Lviv» та «Каменяр», підвіконня та сходи з натурального каменю, екстер’єрні та ландшафтні елементи з каменю.
Підготовка поверхні:
Поверхня повинна бути суха і очищена від висолів, піску, пилу, бруду, залишків будівельної хімії. Місця уражені цвіллю або мохом повинні бути очищені механічно. Для чистки таких забруднень використовувати універсальний очищувач «Кам’яний Lviv – Т.Z.V.» Для чистки старих поверхонь від забруднень рослинного походження (моху, грибка) використовуйте протигрибковий  засіб «Кам’яний Lviv – Т.Z.V.».
Нанесення:
Захисний лак для натуральних та штучних матеріалів «Підсилювач кольору ретельно перемішати перед застосуванням, а також перемішувати під час роботи, для рівномірного розподілу силікону та інших елементів.
Наносити при температурі не нижче +5˚С і відносній вологості не вище 80% пензлем, малярною щіткою, валиком або фарборозпилювачем (на великих поверхнях) в гумових рукавичках.
Можна наносити два або три шари лаку, в залежності від щільності і вбираючої здатності поверхні.
Поверхні з штучного і натурального каменю та бетону, що піддаються сильному впливу атмосфери або інтенсивному механічному зношенню рекомендується обробляти лаком щороку. Також рекомендується проводити догляд поверхні за допомогою універсального засобу для догляду «Кам’яний Lviv – Т.Z.V.». Повторну обробку поверхні лаком потрібно проводити через 2-3 роки, в залежності від впливу атмосферних факторів. Щоб перевірити поверхню на втрату гідрофобності (попадання вологи в основу) попередньо змочити її водою.
Висихання:
Для 2 шару 2…3 год., повне 3…4 год. при темпер. +20˚С і відносній вологості 80%.
Розхід при одноразовому нанесенні: 1л. на 6 - 7 кв.м. Для очищення забрудненої поверхні і предметів використовувати воду.
Термін придатності використання: 12 міс. З дати виготовлення, дата виготовлення на упаковці.
Зберігати при t˚ мін. +5˚С.

 

Код Товару

Вид засобу від Т.М. «MOELLER SТONE CARE»(Німеччина)
ЗАСОБИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ЧИСТКИ
ПОВЕРХОНЬ З УСІХ ПОРІД НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ, БЕТОНУ, КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ, ШТУЧНОГО КАМЕНЮ

Ємність

HMK R52

Паста для видалення плям жиру та воску

250 мл

HMK R54

Швидкий розчинник на воді10л

HMK R55

Засіб для основної чистки(концентрат).Без вмісту кислоти

1 л
5 л
10 л

HMK R56

Лужний чистячий засіб дла мармурових ван від залишків мила,вапнякового наліту,легкого бруду і т.д.

500мл

HMK R57

Лужний засіб без вмісту розчинника для інтенсивної чистки керамічної плитки від масляних та жирих плям,залишків засобів по догляду,поліролів,дисперсійних фарб(концетрат)


HMK R58

Слабокисотний чистячий засіб для ван і душу від залишків мила,вапнякового наліту,легкого бруду і т.д.

500мл

HMK R59

Спеціальний чистячий засіб з ефективними компонентами і збалансованими кислотами для чистки кераміки,плитки,хрому,сталі,скла та інших штучних матеріалів в санітарних зонах з приємним запахом(концетрат)

1 л
5 л
10 л

HMK R60

Засіб для видалення плям(без вмісту кислоти)

475 мл
5 л

HMK R61

Засіб для чистки керамограніту(концетрат)

1 л
5 л
10 л

HMK R63

Засіб для видалення цементу(концетрат).Кислотомісткий

1 л
5 л
10 л

HMK R65

Засіб для видалення цементу і сольових відкладень(концетрат).Кислотомісткий

1 л
5 л
10 л

HMK R66F

Засіб для створення ефекту “антиковзання” для керамограніту і керамічної плитки

1 л
5 л

HMK R66G

Засіб для створення ефекту “антиковзання” для граніту,гнейс і глазурованих поверхонь

1 л
5 л

HMK R66K

Засіб для створення ефекту “антиковзання” для мармуру,агломармуру,вапняка і бетонних блоків

1 л
5 л

HMK R69

Засіб для чистки будівельного камню(концетрат).Кислотомісткий

1 л
5 л
10 л

HMK R70

Засіб для зовнішньої чистки(концетрат).Без вмісту кислоти

1 л
5 л

HMK R77

Засіб для видалення іржі на граніті. .Кислотомісткий

1 л
5 л
10 л

HMK R79

Засіб для видалення іржі на мармурі

475 мл

HMK R85

М`яколужний спеціальний чистячий засіб(концентрат) дла видалення різноманітних забруднень із поверхонь з кварцевого композиту

1 л
5 л

HMK R99

Спеціальний засіб на основі розчинника для видалення дефектів при ущільненні швів і видалення старих ущільнюючих матеріалів,клею,масла,жиру,фарби,а також для чистки швів на всіх видах натурального і штучного каменю

1 л
5 л

Код Товару

Вид засобу від Т.М. «MOELLER SТONE CARE»(Німеччина)
ЗАСОБИ ДЛЯ ЗАХИСТУ
ПОВЕРХОНЬ З УСІХ ПОРІД НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ, БЕТОНУ, КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ, ШТУЧНОГО КАМЕНЮ

Ємність

HMK S31

Готовий до використання просочувальний склад на основі сілану,містить розчинник,знижує проникнення води та бруду.Прекрасно підходить для зовнішніх робіт

1 л
5 л
10 л

HMK S32W

Захист від плям(без розчинників)

1 л
5 л
10 л

HMK S33

Силікон-просочувальний склад(без зміни кольору)

1 л
5 л
10 л

HMK S34N

Водо- і масловідштовхуючий засіб

1 л
5 л
10 л

HMK S35

Підсилювач кольору

1 л
5 л
10 л

HMK S37

Засіб для захисту каменю на основі акрилових смол для неполірованих поверхонь всіх видів будівельного камен ю з підсиленням кольору ”шовковий блиск”

1 л
5 л
10 л

HMK S39

Засіб для захисту каменю на основі акрилових смол для неполірованих поверхонь всіх видів будівельного камен ю з підсиленням кольору ”зеркальний блиск”

1 л
5 л

HMK S42

Засіб для збереження кольору(з підсиленням кольору)

1 л
5 л
10 л

HMK S43

Засіб для захисту керамограніту

1 л
5 л
10 л

HMK S44

Засіб для захисту від плям-з підсиленням кольору

1 л
5 л
10 л

HMK S46W

Готовий до використання спеціальний засіб імпрегнації для поверхонь з кварцового композиту.Знижує проникнення води,бруду,масла та жиру.Для внутрішніх і зовнішніх робіт-без запаху

1 л
5 л

HMK S46

Готовий до використання спеціальний засіб імпрегнації для поверхонь з кварцового композиту.Знижує проникнення води,бруду,масла та жиру.Для внутрішніх і зовнішніх робіт.

1 л
5 л

HMK S47А

NANO STONESEAL

5 л

HMK S47В

NANOSTONECOAT

5 л

Код Товару

Вид засобу від Т.М. «MOELLER SТONE CARE»(Німеччина)
ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ
ПОВЕРХОНЬ З УСІХ ПОРІД НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ, БЕТОНУ, КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ, ШТУЧНОГО КАМЕНЮ

Ємність

HMK P1

RSP-три в одному

500 мл

HMK P5

Готовий до використання спеціальний засіб для щоденного догляду за пристінними столиками,підвіконнями,столами,робочими поверхнями та іншими невеликими поверхнями з кварцевого композиту.Одночасно чистить,доглядає і захищає.

500 мл

HMK P7

Догляд за каменем-поліровочний віск.

1 л
5 л
10 л

HMK P11

М`який чистячий засіб(концентрат) для щоденної чистки та догляду.Високоактивні компоненти швидко і досконало чистять і доглядають за всіма покриттями з кварцового композиту з обробленими щітками,шліфованими і полірованими поверхнями

1 л

HMK P15

Високоякісне мило для керамограніту(концентрат)

1 л
5 л
10 л

HMK P19

Політура для граніту і мармуру(концентрат)

1 л
5 л
10 л

HMK P23

Блиск для догляду за поверхнею каменю(концентрат)

1 л
5 л
10 л

HMK P24

Високоякісне мило для каменю(концентрат)

1 л
5 л
10 л

HMK P27

Порошок дла поліровки мармуру

1 кг

HMK P29

Набір для ручної поліровки ділянок мармуру

1 шт

HMK М521

Набір NSP-без запаху

1 шт

HMK М542

Набір NSP

1 шт

HMK М565W

Спеціально розроблений набір для чистки,захисту та догляду за кухонними робочими поверхнями,столами і стойками в жилій зоні і зоні харчування,мийками і столиками і т.д.З кварцевих композитних матеріалів з полірованою,шліфованою і обробленою щітками поверхнею-без запаху

1 шт

HMK М565

Спеціально розроблений набір для чистки,захисту та догляду за кухонними робочими поверхнями,столами і стойками в жилій зоні і зоні харчування,мийками і столиками і т.д.З кварцевих композитних матеріалів з полірованою,шліфованою і обробленою щітками поверхнею

1 шт

Доповнюючі продукти

HMK Z102

Протипінний засіб

1 л

HMK Z150

Полірувальний круг з тканини

1 шт

HMK Z151

Полірувальний віск з мікрочастинками алмазу-жовтий

1 шт

HMK Z151W

Полірувальний віск з мікрочастинками алмазу-білий

1 шт

HMK Z152

Затирка для зароблення тріщин на натуральному каменю(колір Jura світлий)

1 кг
30 кг

HMK Z153

Затирка для зароблення тріщин на натуральному каменю(колір Jura mittel)

1 кг
30 кг

HMK Z154

Затирка для зароблення тріщин на натуральному каменю (колір Jura темний)

1 кг
30 кг

HMK Z155

Затирка для зароблення тріщин на натуральному каменю (колір Jura сіро-голубий)

1 кг
30 кг

HMK Z156

Затирка для зароблення тріщин на натуральному каменю (колір Verona червоний)

1 кг
30 кг

HMK Z157

Затирка для зароблення тріщин на натуральному каменю (колір Verde-Alpi зелений)

1 кг
30 кг

HMK Z158

Затирка для зароблення тріщин на натуральному каменю (колір чорний)

1 кг
30 кг

HMK Z159

Затирка для зароблення тріщин на натуральному каменю (колір Hellgrau бежевий)

1 кг
30 кг

HMK Z160

Затирка для зароблення тріщин на натуральному каменю (колір Carrara білий)

1 кг

HMK Z170

Пензель шириною 20см

1 шт

HMK Z171

Пензель шириною 55см

1 шт

HMK Z291

Виставочний фірмовий стенд MOELLER на 80 банок по 1л

1 шт

HMK Z292

Виставочний фірмовий стенд MOELLER на 40 банок по 1л

1 шт

HMK Z410

Прилад для вимірювання вологості на поверхні каменю

1 шт